100 Jarig jubileum


In september 1909 namen enkele duivenliefhebbers het initiatief om in Venray een duivenvereniging op te richten. De naam van deze vereniging werd "De Zwaluw". In de loop der jaren groeide het ledenaantal tot ver boven de honderd. op het moment van het jubileum telde de vereniging nog 45 spelende leden.

In september 2009, is het precies 100 jaar geleden dat de vereniging is opgericht. Dit heugelijke feit wilden wij uiteraard niet onopgemerkt voorbij laten gaan.

In het weekend van 3 en 4 oktober 2009 stonden er de volgende activiteiten gepland:
- zaterdag 3 oktober was er een receptie van 19.00 - 20.30 uur.
- zondag 4 oktober stond er een feest voor de leden en partners op het programma.

Beide activiteiten vonden plaats in het clublokaal, Eindstraat 17a te Venray.

Het feestcomité

Hieronder enkele foto's van het bestuur en (ere)leden. Foto's gemaakt door Jos Faessen


Het was een zeer geslaagd feest! Met dank aan de organisatie die alles tot in de puntjes hebben geregeld. We hebben er zo lang naar uitgekeken en het was weer zo voorbij. Dat de tijd vloog is een goed teken. Hieronder kunt u genieten van een korte foto impressie.

Agenda

Actueel

13-04-2025: Site geupdated

De site is weer aangepast voor het seizoen 2025. In de komende weken zal de site volledig zijn bijgewerkt.